Sıkca Sorulan Sorular

444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya bağlı olduğunuz Türk Telekom Ofisi’ne giderek adresinizi değiştirebilirsiniz. Adres değişikliği başvurusu ADSL hattı müşterisi tarafından ve kimlik ibrazı ile yapılabilir.

İlk fatura, abonelik başlangıç tarihini takip eden ay başında düzenlenir. İlk faturada yer alacak ücretler; Abonelik başlangıç tarihinden ilk faturalama dönemine kadar olan kullanım bedeli Kampanyasız müşteriler için yürürlükteki Türk Telekom ADSL paketinden hesaplanır, Kampanyalı müşteriler için abone olunan internet paketinin kampanyadaki indirimli ücret üzerinden hesaplanır Aktivasyon (bağlantı) ücretinin ilk taksidi, Modem satın alan müşteriler için, modem ücretinin ilk taksidi, Kotalı paket müşterileri için varsa kota aşım ücreti.

Ultranet paketleri ADSL ve VDSL teknolojisini kullanan 16 Mbps'e kadar hızlı ve kesintisiz internet sunan internet erişim paketleridir. Asymmetric Digital Subscriber Line sözcüklerinin baş harflerinden oluşan ADSL (Asimetrik Sayısal Abone Hattı), mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir modem teknolojisidir.

İletişim merkezimizden telefon ve aksesuar satın alabilirsiniz

iPhone tüm modellerin anakartlarına , tüm ic chip değişimlerini yapacak alt yapıya ve otomasyon sistemine sahibiz.  

Cihazınıza ait 15 haneli IMEI numarasını, cihazınızla *#06# yazıp YES tuşuna basarak öğrenebilirsiniz. IMEI numarasını, cihazınızın pil yuvasında veya cihaz kutusunun üzerinde görebilirsiniz.

Teknik servislerimizde garanti süresi dolmuş cep telefonlarına ücret dahilinde servis hizmeti sağlanabilmektedir. Telefonunuzu servisimize ulaştırdığınız taktirde detaylı incelenerek ücret konusunda ileteceğiniz gsm numarasına sms yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.